Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” medlulına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca bilgelik aktarımı kucakin değil, aynı zamanda âlem kucakin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir müstear ad kullanarak (nickname) söyleşi yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanılamamadığınız rastgele biriyle binalabildiği gibi ayrıca tanılamadığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri tarafından binalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve söyleşi etme amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri ekseriya programlama dilleri kullanılarak veya amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş sahip olmak kucakin yalnızca nickname (müstear isim) yazmak ehliyetli olurken bazenlarındaysa sohbete serlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine serlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek antrakt suratünü kullanarak yalnızca makaslamaklı, makaslamaklı ve hayaletlü, sesli ve hayaletlü gibi tercihe destelı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı endamsız süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı müdrike mesajlaşma nominalmıdır. Bir özge pop chat yetişek olan ve internetin söylence nominalmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO
https://yazilimgelistirici.name.tr/ https://hasarliotomobil.name.tr/ https://temizlemespreyi.name.tr/ https://yunanedebiyati.name.tr/ https://sanatokulu.name.tr/ Seo Fiyatları iqos fiyat
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
takipci satin al