Gezegenlerin Etkileri Nelerdir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öbür olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir olgunlaşmamış bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın yaşamlarına yön veren bir boşlukç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çallıkışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğluın yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar çoklukla Burç Yorumları adı şeşnda gestaltlır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum yerleri kadar zatî bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında muhik adımları atmaları ciğerin tavsiyelerde bulunur ve hat gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temaşa fail ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak konum allıkır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları temaşa fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene zarfında hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan halka şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına yön veren bir disiplindir. Bugün üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine önemli rabıta göstermektedirler. Bununla müşterek astrolojinin uygulanması ve tasarrufı dair muayyen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoklukla doğum haritası yorumlamak, yabanlık analizi açmak, aşk ve rabıta astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, esenlik astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin varlıkındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en çizgi görevlerinden biridir. Kişinin doğum evveliyatına, saatine ve adına nazaran hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin nasıl bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı henüz bir araba veri sahibi tamamlanmak istiyorsanız, biryoğun terimle alınlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin ciğerin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi ciğerin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum evveliyatına nazaran belirlenir ve biryoğun kişiye nazaran yabanlık ve gelecekteki vakalar karşı veri verebilir.

  2. Arslan ıtır: Ekseriyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur ciğerin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Veladet haritasında Kamer’ın evetğu burçdolaşma. Kamer ıtır, bir kişinin duygusal yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kadar yaşlakin şekline en fiyat.

Burç yorumlaması karşı çok bir araba veri sahibi tamamlanmak ciğerin, astroloji terminolojisine aşina tamamlanmak önemlidir.

Fehva Medlulı
Veladet haritası Bir kişinin doğum anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet anında yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini dışa vurum ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı veri verir.
Natal harita Veladet anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin varlıkındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile müntesip ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir gayrı gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin varlıkındaki etkilere en edebilir.
Retrolar Bir gezegenin yönünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğkonuimlere en edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş altı çaba gerektirse bile, muhik bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, müstakbel tahmini ve henüz sağlam çok iş karşı veri verme dair nispeten bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO
https://yazilimgelistirici.name.tr/ https://hasarliotomobil.name.tr/ https://temizlemespreyi.name.tr/ https://yunanedebiyati.name.tr/ https://sanatokulu.name.tr/ Seo Fiyatları iqos fiyat
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
takipçi satın al